IT&PMO igazgató

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink megkapják a csomagjukat. Csatlakozz csapatunkhoz és fejlődj együtt Európa piacvezető kiscsomagszállító szolgáltatójával!

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Egy fiatalos, összetartó, teljesítményorientált csapat vár Rád,
  • Nyitott és barátságos munkahelyi közösségben dolgozhatsz,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Az IT&PMO osztályok stratégiájának kidolgozása,
  • A vállalat digitális stratégiájának fejlesztése,
  • Irányítani, motiválni, támogatni és fejleszteni az IT, Üzleti folyamatok, Digitalizálás, Kiberbiztonság és Integrációs csapat tagjait (kb. 25 fő),
  • Felsővezetőkkel folyamatos és szoros együttműködés,
  • Kapacitás- és budget tervezés megvalósítása,
  • A vállalat digitális transzformációjának folyamatos koordinálása,
  • Az üzleti folyamatok fejlesztéseinek meghatározása,
  • Dolgozni a meglévő rendszerek folyamatos fejlesztése, funkcionális javítása és költséghatékonyabb működtetése,
  • A vállalaton belüli automatizáció folyamatos növekedésének biztosítása,
  • Szoros együttműködés a DPD külföldi IT munkatársaival, vezetőivel,
  • Biztosítani az IT infrastruktúra folyamatos, stabil működését és fejlesztését az egész magyar vállalatra vonatkozóan,
  • Biztosítani az IT szolgáltatások kiemelkedő minőségét,
  • Külső beszállítókkal kapcsolattartás, szerződéskötés.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Legalább 5 év IT vezetői / IT projektvezetői tapasztalat,
  • Felsőfokú IT / gazdasági végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Jártasság a szoftverek fejlesztésének irányításában,
  • Költségvetés-tervezés, csapatvezetési és toborzás-kiválasztási tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt, amely hozzásegít a zökkenőmentes problémamegoldáshoz,
  • Kimagasló analitikus- és rendszerszemlélettel rendelkezel, és az összetett problémákat is könnyedén megérted,
  • Gyakorlatias és megoldáscentrikus attitűddel rendelkezel, ebből a stresszes helyzetek sem zökkentenek ki.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Multinacionális környezetet, dinamikusan fejlődő, stabil vállalati hátteret,
  • Változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal teli munkanapokat,
  • Az alapbéren felül Cafeteriát, már az első naptól kezdődően,
  • Éves felsővezetői bónuszt,
  • Éves menedzserszűrési lehetőséget,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • Balesetbiztosítást és magán egészségbiztosítást,
  • Heti 2 nap home office lehetőséget,
  • Betanítást egy támogató és együttműködő környezetben,
  • Céges autót, laptopot és mobiltelefont, magáncélú használatra is,
  • Kényelmes, modern, könnyen megközelíthető irodát a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérjük, fizetési igényeddel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, azzal együtt lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 833
Pozíció pontos megnevezés: IT&PMO igazgató
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT&PMO igazgató