Hunter értékesítő

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink megkapják a csomagjukat. Csatlakozz csapatunkhoz és fejlődj együtt Európa piacvezető kiscsomagszállító szolgáltatójával!

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Egy fiatalos, összetartó, teljesítményorientált csapat vár Rád,
  • Nyitott és barátságos munkahelyi közösségben, az ötleteidre nagyon nyitott vezetői csapattal dolgozhatsz,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A DPD Hungary Kft. belföldi és nemzetközi kiscsomag-logisztikai szolgáltatásainak új ügyfelek részére történő értékesítése,
  • Üzleti tárgyalások és ajánlatok előkészítése, szerződéskötés lebonyolítása,
  • Rendszeres riportálás és a területhez tartozó értékesítési adminisztráció elvégzése a vállalati CRM rendszerben,
  • Rendszeres belföldi utazás,
  • Versenytárselemzés és a piaci trendek nyomon követése,
  • Ajánlatok és prezentációk elkészítése nemzetközi és hazai tenderekre,
  • Negyedéves kitűzött célok elérése.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • 3-5 év hunter értékesítői tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettséggel és tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel,
  • Proaktív, eltökélt, célorientált és megoldáskereső hozzáállás jellemez,
  • MS Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint) alapos ismerete.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Fix alapbért, Cafeteriát már ez első naptól,
  • Negyedéves értékesítői bónuszt,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Magán-egészségbiztosítást,
  • Betanítást egy támogató és együttműködő környezetben,
  • Képzési és szakmai fejlődési lehetőségeket,
  • Heti 2-3 nap home office lehetőséget,
  • Céges gépjárművet, laptopot, mobiltelefont,
  • Kényelmes, modern irodai munkakörnyezetet a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • A B2B, pénzügyi, biztosítási területen szerzett értékesítői tapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérjük, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, azzal együtt lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 816
Pozíció pontos megnevezés: Hunter értékesítő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hunter értékesítő