Ügyfélszolgálati munkatárs (Front office)

Rendeltél már bármit is online? Ugye milyen egyszerű volt? Pár kattintás és ki sem kell mozdulni, mert a világ házhoz jön. Gondolkoztál már azon, hogy a csomagod milyen utat tesz meg a kattintástól a kézhezvételig? Mennyien dolgoznak azért, hogy ez létrejöjjön és az álmodból valóság legyen? Amennyiben szívesen részt vennél ebben az elképesztő kiscsomag-szállítási folyamatban, és rátermettnek érzed magad egy elosztó depó irányítására jelentkezz hozzánk és ha egymás mellett döntünk, garantáljuk, hogy tudunk Neked újat mutatni, mert a mindennapi szuperhősök mi vagyunk!

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Jól megközelíthető, központi helyen van az irodánk,
  • A kávét a babzsákokból a legjobb meginni,
  • Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A telefonon beérkező ügyféligények kezelése, információ nyújtás a DPD szolgáltatásairól, díjairól, kiszállítási idejéről, kitöltendő dokumentumokról és szükséges csomagolásról,
  • Kontaktok, illetve feladatok továbbítása más osztályok felé, proaktív segítség az ügyfél kérésének időben történő kezeléséhez.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Magabiztosan tudod használni az angol nyelvtudásod szóban és írásban is,
  • Kedves, türelmes, nyugodt személyiség vagy, szívesen segítesz a felmerülő kérdésekben a különböző típusú ügyfeleinknek, magas stressztűrő képességgel rendelkezel,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel és megbízható adminisztrációs készséggel rendelkezel,
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Fix alapbért,
  • Cafeteria juttatást már ez első naptól,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Magán-egészségbiztosítási hozzájárulást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Maximális támogatást a betanulási idő alatt és után is,
  • Betanulási időszakot követően, teljesítménytől függően rész home office lehetőséget,
  • Céges laptopot,
  • Munkába járási támogatást,
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkarendet,
  • Egymást segítő csapatot és jó munkahelyi légkört,
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület, Dózsa György úti metrómegálló mellett.
  • Szolnok, Tószegi út 49.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • A hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérjük, fizetési igényeddel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően pedig a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, azzal együtt lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 766
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélszolgálati munkatárs (Front office)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Ügyfélszolgálat
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ügyfélszolgálati munkatárs (Front office)