Ügyfélszolgálati munkatárs

Ami a feladatod lesz:

  • A telefonon beérkező ügyféligények kezelése, információ nyújtás a DPD szolgáltatásairól, díjairól, kiszállítási idejéről, kitöltendő dokumentumokról és szükséges csomagolásról,
  • Kontaktok, ill. feladatok továbbítása más osztályok felé, proaktívan segítség az ügyfél kérésének időben történő kezeléséhez.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel,
  • Kedves, türelmes, nyugodt személyiség vagy, szívesen segítesz a felmerülő kérdésekben a különböző típusú ügyfeleinknek, magas stressztűrő képességgel rendelkezel,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek és megbízható adminisztrációs készséggel rendelkezel,
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

Amit biztosítunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt stabil munkáltatói háttérrel,
  • Jó munkahelyi légkört, dinamikus csapatot,
  • Modern irodai munkakörnyezetet a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál,
  • Versenyképes fix alapbért, Cafeteria juttatást, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást, magán egészségbiztosítást.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • A hasonló (ügyfélszolgálat) területen szerzett tapasztalat,
  • A középfokú angol nyelvtudás.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérlek, tekintsd meg honlapunkat, hogy jobban megismerj minket: www.dpd.com/hu.
  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 686
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélszolgálati munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Ügyfélszolgálat
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ügyfélszolgálati munkatárs