Telefonos értékesítő

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Kihívásokkal teli napjaid lesznek,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Jól megközelíthető, központi helyen van az irodánk,
  • A kávét a babzsákokból a legjobb meginni,
  • Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Új, potenciális ügyfelek felkeresése telefonon keresztül, érdeklődés felkeltése a szolgáltatásunk iránt,
  • Időpont egyeztetés a területi értékesítő kollégák részére,
  • Adatbázis építése és naprakészen tartása (ügyféladatok karbantartása, kapcsolattartás dokumentálása stb.),
  • Weboldalról érkező üzleti megkeresések / bejövő üzleti igények kiaknázása,
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése, szükség esetén pontosítása.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Minimum 1 éves ügyfélkapcsolattartás területén szerzett tapasztalatod van,
  • Nincsen még értékesítői tapasztalatod, de szívesen kipróbálnád magad ezen a területen,
  • Kiválóan kommunikálsz,
  • Eredményorientált és proaktív személyiség vagy,
  • Lelkes, tenni akaró hozzáállás jellemez.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Könnyen értékesíthető szolgáltatást,
  • Szakmai tréningeket és karrierutat az értékesítés területén,
  • Fix alapbért és motiváló bónuszrendszert,
  • Cafeteria juttatást már ez első naptól, Önkéntes Nyugdíjpénztári támogatást és magán egészségbiztosítási hozzájárulást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkarendet,
  • Egymást segítő csapatot és jó munkahelyi légkört,
  • Modern irodai munkakörnyezetet a Dózsa György úti metrómegállónál.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Rendelkezel telefonos értékesítői munkatapasztalattal,
  • Angol nyelven is el tudod látni a feladatodat.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 699
Pozíció pontos megnevezés: Telefonos értékesítő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Telefonos értékesítő