Junior HR Business Partner

Ami a feladatod lesz:

  • A kékgalléros munkavállalói csapatok teljeskörű HR támogatása Budapesten és vidéki telephelyeken,
  • Toborzás és beléptetés teljes folyamatának lebonyolítása,
  • Részvétel a csapatok megbeszélésein,
  • Munkaügyi folyamatok adminisztratív támogatása (pl. szerződés módosítások elkészítése),
  • Részvétel HR projektekben (Employer branding, elégedettségmérés, e-learning fejlesztés),
  • Kommunikáció biztosítása a HR és az adott területek között,
  • A dolgozói elköteleződés és megtartás növelése csapatokra szabott akciókkal.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel 1-3 éves tapasztalattal HR generalista vagy business partner munkakörben,
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel (ideálisan HR területen),
  • Rendelkezel erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel,
  • Rendelkezel B kategóriás vezetői engedéllyel, és szeretsz is vezetni.

Amit biztosítunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt stabil munkáltatói háttérrel,
  • Jó munkahelyi légkört, fiatal, dinamikus csapatot,
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is,
  • Modern irodai munkakörnyezetet a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál,
  • Versenyképes fix alapbért, Cafeteria juttatást már első naptól, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást, magán egészségbiztosítást, céges mobiltelefont.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás középfokú használata.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérlek, tekintsd meg honlapunkat, hogy jobban megismerj minket: www.dpd.com/hu.
  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 685
Pozíció pontos megnevezés: Junior HR Business Partner
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: HR/Munkaügy
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior HR Business Partner