Futárfejlesztési szakértő

Futárfejlesztési szakérrtő kollégákat keresünk országosan az összesen 22 depónkban dolgozó futáraink oktatásának támogatására.

Ami a feladatod lesz:

  • Futártevékenységgel kapcsolatos bevált, legjobb gyakorlatok összegyűjtése és megosztása,
  • DPD Kulturális Nagyköveteként az értékeink és víziónk képviselete,
  • A DPD központ és alvállalkozóik, futáraik közötti kommunikáció támogatása,
  • Oktatási anyagok összeállítása és folyamatos fejlesztése,
  • Oktatások megtartása (személyesen és e-learning felületen is) és adminisztrációja,
  • Train-the-trainer program: a futároktató trénerek képzése,
  • Folyamatok bevezetésében és felülvizsgálatában való részvétel, javaslattétel, adminisztráció,
  • Részvétel a régiót érintő projektekben.

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséged van,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal,
  • Releváns futár vagy csoportvezetői tapasztalatod van,
  • Rendelkezel oktatásban vagy előadásban szerzett tapasztalattal,
  • Szeretsz emberekkel dolgozni,
  • Ügyfélcentrikus a gondolkodásod,
  • Határozott személyiség vagy kiváló kapcsolatteremtési készséggel,
  • Szeretsz és tudsz folyamatokban gondolkodni,
  • Problémafeltáró és problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • Jártas vagy a konfliktuskezelésben,
  • Kifejezetten élvezed a változatos munkavégzési helyet és a sok utazást.

Amit biztosítunk:

  • Céges gépjárművet, laptopot és mobiltelefont, versenyképes fix alapbért, cafeteria juttatást, magán egészségbiztosítást, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást, éves eredmény-alapú bónuszt,
  • Maximális támogatást a betanulás alatt és után is,
  • Céges rendezvényeket.
  • Munkavégzés helye: Nyugat/Kelet/Közép-Magyarország.
  • Munkaidő: napi 8 óra, heti néhány alkalommal 6:00-14:30, a többi napon rugalmasan (6:00-19:00 között 8 óra).

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Ügyfélszolgálaton vagy értékesítés területen szerzett tapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően pedig a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 700
Pozíció pontos megnevezés: Futárfejlesztési szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika/támogatás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Futárfejlesztési szakértő