Depóvezető (XV. kerület)

A DPD Hungary Kft. országos lefedettségű csomaglogisztikai szolgáltató, 23 depóval és egy budapesti elosztó központtal. 220 állandó munkatársunkkal és több, mint 700 futárunkkal, dinamikusan fejlődő Pickup csomagpont hálózatunkkal, illetve magas színvonalú technológiánkkal élen járunk a kiscsomag-szállításban. Jelenleg a kiemelt budapesti nagydepónk vezetőjét keressük, aki csatlakozna csapatunkhoz. Ebben a szerepkörben meghatározó vezető tagja lehetsz a budapesti operációs csapatunknak, aki felügyeli a depó és a futárhálózati folyamatok működését, hogy kiemelkedő szolgáltatást biztosítsunk ügyfeleink számára.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Egy fiatalos, összetartó csapat vár Rád,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • Ergonomikus modern irodai környezet,
  • A legkorszerűbb technológiával dolgozunk,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Napi csomagszállítási tevékenység működtetése és ellenőrzése,
  • Kiváló teljesítményhez kapcsolódó mérőszámok nyomon követése, szükség esetén akciók kidolgozása, megvalósítása,
  • Beosztott csapat hatékony koordinálása, feladatok irányítása, elosztása,
  • Előírások betartása és betartatása,
  • Épület állagmegóvásával, karbantartásával kapcsolatos ügyintézés,
  • Kapcsolattartás társosztályainkkal,
  • Együttműködés alvállalkozóinkkal.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Logisztikai területen szerzett 1-3 év csoportvezetői tapasztalat,
  • Problémamegoldó személyiség,
  • Szervezőkészség és döntéshozó képesség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Két műszakos munkarend vállalása,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Büntetlen előélet.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Fix alapbért, Cafeteria juttatást, magán egészségbiztosítást, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Munkaruhát, munkavédelmi cipőt,
  • Étel-és italautomata használatának támogatását,
  • Céges rendezvényeket.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Logisztikai szakirányú végzettség és társalgási szintű angol nyelvtudás.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 14/B, szeptembertől 1152 Budapest, Városkapu utca.
  • Munkaidő: 08:00-16:30, de alkalmanként délelőttös és délutános helyettesítéssel

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!

Állás adatai

Állás azonosító: 755
Pozíció pontos megnevezés: Depóvezető (XV. kerület)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika/raktár
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Depóvezető (XV. kerület)