Depóhálózat üzemeltetési vezető

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink címzettjei elégedetten kapják meg a csomagjukat. Munkáltatóként fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás!

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Dinamikusan fejlődő depóhálózatot és stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A depó- és disztribúciós hálózathoz kapcsolódó folyamatok működtetése és fejlesztése a minőségi, fenntarthatósági, törvényességi elvárások figyelembevételével,
  • Depóhálózat költséghatékonyságának optimalizálása,
  • A csomagfelvételi és kiszállítási túrák, depóterületek rendszeres felülvizsgálata a hatékony működés érdekében,
  • Részvétel a depóhálózat éves költségvetési tervének elkészítésében,
  • Felvételi és kézbesítési minőség, kapcsolódó KPI mutatók felügyelete és javítása,
  • Technológiai eszközpark működésének biztosítása,
  • Kapcsolattartás az alvállalkozói körrel, depók látogatása, alvállalkozói egyeztetések megtartása,
  • A beosztottak irányítása, értékelése, motiválása, fejlesztése,
  • Belföldi és nemzetközi projektekben való részvétel, a területet átfogóan érintő projektek vezetése,
  • A felvételi- és kiszállítási szolgáltatás magas minőségének biztosítása, fejlesztése.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Felsőfokú végzettség, előny a logisztikai szakirányú végzettség,
  • Min. 5 év logisztikai területen vagy termelésben szerzett középvezetői tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Tulajdonosi, minőség és folyamat szemlélettel rendelkezel,
  • Határozott, rugalmas és proaktív személy vagy,
  • Megoldáskereső, gyakorlatias attitűddel rendelkezel, ebből a stresszes helyzetek sem zökkentenek ki,
  • Analitikus beállítottságú vagy és műszaki vénával rendelkezel,
  • Erősséged a kapcsolatteremtés és a hatékony kommunikáció bármely típusú emberrel,
  • Erős felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési tapasztalattal rendelkezel.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Multinacionális környezetet, dinamikusan fejlődő, stabil vállalati hátteret,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget,
  • A versenyképes alapbéren felül cafeteriát, már az első naptól kezdődően,
  • Negyedéves középvezetői bónuszt,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • Balesetbiztosítást és magán egészségbiztosítást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt
  • Tréningeket és szakmai továbbképzési lehetőséget,
  • Heti 1 nap home office lehetőséget,
  • Vállalati gépjárművet, laptopot, mobiltelefont.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezés” gombra kattintva küldd el nekünk, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • Kérjük, a jelentkezést követően a karrier oldalunkon történő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 828
Pozíció pontos megnevezés: Depóhálózat üzemeltetési vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika/támogatás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Depóhálózat üzemeltetési vezető