Depó Vezető

Ami a feladatod lesz:

  • Megszervezni és ellenőrizni a depóhoz tartozó munkatársak feladatait és munkarendjét
  • Koordinálni és felügyelni a depó területéhez tartozó futártevékenységet, a csomagok kézbesítésre történő átadását, visszavételét, valamint a futárok szigorú elszámoltatását
  • Irányítani, ellenőrizni és részt venni a depó csomagkezelési, szkennelési tevékenységében és annak pontos, naprakész adminisztrációjában
  • Felügyelni és fenntartani a technológiai eszközpark megbízható működését
  • Kiszolgálni a DPD depóban személyesen megjelenő ügyfeleit
  • Jelentéseket készíteni a vezetőség és a DPD központja részére

Téged keresünk, ha:

  • Irányítási, csoportvezetői tapasztalattal, határozott személyiséggel rendelkezel
  • Erős adminisztratív készség, illetve magabiztos számítógépes ismerettel rendelkezel; MS Office gyakorlata, különösen Excel és Outlook kezelése
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Önálló munkára vagy képes, eredményorientált vagy, kiválóan kommunikálsz,
  • Büntetlen előéletű vagy

Amit biztosítunk:

  • Jó munkahelyi légkört,
  • Szakmai tréningeket, fejlődési lehetőséget és belső karrierprogramot egy stabil, multinacionális cégnél,
  • Versenyképes fix alapbért, üzletszerzési jutalékot, Cafeteria juttatást már ez első naptól, magán egészségbiztosítást, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Munkavégzés helye: Tatabánya

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • A logisztikai tanulmány, raktározási szakmai tapasztalat

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük szakmai önéletrajzodat bérigény megjelölésével juttasd el a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Állás adatai

Állás azonosító: 671
Pozíció pontos megnevezés: Depó Vezető
Munkavégzés helye: Tatabánya
Szakterület: Logisztika/raktár
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Depó Vezető