Depó szakoktató

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink megkapják a csomagjukat. Folyamatosan bővülő Operációs képzési csapatunkba keressük új munkatársunkat a depóinkban dolgozó kollégák oktatására, országos munkavégzéssel.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Kiscsomagszállítással kapcsolatos munkafolyamatok ismeretének átadása budapesti és vidéki depóinkban dolgozó kollégáink részére, tudástáruk folyamatos bővítése és tudásszintjük rendszeres ellenőrzése,
  • Oktatások személyes és online formában és azok adminisztrációja,
  • Oktatási anyagok, vizsgaanyagok összeállítása és folyamatos fejlesztése,
  • Folyamatok bevezetésében és felülvizsgálatában való részvétel, fejlesztési javaslattétel, adminisztráció,
  • Rendszeres személyes jelenlét a depókban és aktív kapcsolattartás a depókban dolgozó kollégákkal.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Minimum középfokú végzettséged van,
  • Rendelkezel min. 1-3 év releváns tapasztalattal,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal,
  • Határozott személyiség vagy,
  • Kiváló kapcsolatteremtési készséggel rendelkezel,
  • Asszertíven kommunikálsz,
  • Szeretsz és tudsz folyamatokban gondolkodni,
  • Problémafeltáró és problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • Jártas vagy a konfliktuskezelésben,
  • Kifejezetten élvezed a változatos munkavégzési helyet és a sok utazást,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Céges gépjárművet,
  • Laptopot és mobiltelefont,
  • Versenyképes fix alapbért,
  • Cafeteria juttatást,
  • Magán egészségbiztosítást,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Inflációt követő havi bónuszt,
  • Éves eredmény-alapú bónuszt,
  • Maximális támogatást a betanulás alatt és után is,
  • Heti 1 nap otthoni munkavégzés lehetőségét,
  • Céges rendezvényeket.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Rendelkezel oktatói vagy tréneri tapasztalattal,
  • Rendelkezel kiscsomag kezelésben, szállításban szerzett tapasztalattal,
  • Dolgoztál már vezetőként.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Nyugat/Kelet/Közép-Magyarország
  • Munkaidő: napi 8 óra

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!

Állás adatai

Állás azonosító: 784
Pozíció pontos megnevezés: Depó szakoktató
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika/támogatás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Depó szakoktató