Csomagfelvétel koordinátor

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink megkapják a csomagjukat. Amennyiben szívesen részt vennél a csomagfelvételek szervezésében és a folyamatok felügyeletében országos szinten, várjuk jelentkezésedet Csomagfelvétel koordinátor pozíciónkba.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Egy fiatalos, összetartó csapat vár Rád,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • Ergonomikus modern irodai környezet,
  • A legkorszerűbb technológiával dolgozunk,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Csomagfelvételi megbízások teljesülésének biztosítása
  • Új csomagfelvételi megbízások teljesítésének hatékony, optimalizált megszervezése
  • Diszpécser csapat koordinálása
  • Napi operatív kapcsolattartás és együttműködés társosztályainkkal
  • Csomagfelvételi folyamatok javítása, fejlesztése
  • KPI célszint elérése érdekében akciótervek, intézkedések megvalósítása
  • Egységköltségek (unit cost) célszint elérése érdekében intézkedések megvalósítása
  • Tervezési, fejlesztési, szervezési, irányítási és ellenőrzési feladatok végrehajtása

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Felsőfokú végzettség logisztikai szakirányon
  • Fuvarszervezésben vagy csomaglogisztikában szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Precíz, problémamegoldó személyiség
  • Kiemelten erős szervezői képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Határozottság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Fix alapbért, Cafeteria juttatást, magán egészségbiztosítást, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Munkaruhát, munkavédelmi cipőt,
  • Étel-és italautomata használatának támogatását,
  • Céges rendezvényeket.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 14/B, majd szeptembertől az újonnan nyíló depólétesítményünk, 1152 Budapest, Városkapu utca.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!

Állás adatai

Állás azonosító: 773
Pozíció pontos megnevezés: Csomagfelvétel koordinátor
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika/támogatás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Csomagfelvétel koordinátor