Biztonsági szakértő

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Egy fiatalos, összetartó, teljesítményorientált csapat vár Rád,
  • Kihívásokkal teli napjaid lesznek,
  • Képzési támogatást nyújtunk, mivel fontos nekünk a szakmai fejlődésed,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A fizikai biztonsággal kapcsolatos feladatok (kamerarendszer, beléptető, riasztó), illetve ezen rendszerek hibáinak elhárításában részvétel, munkálatok megrendelése azok figyelemmel kísérése és az üzembiztonság garantálása,
  • Security rendszerekhez a hozzáférések/jogosultságok kiadása/felülvizsgálata,
  • Az őrök magas szintű szakmai felkészültségének biztosítása,
  • Biztonsággal kapcsolatos ellenőrzések, auditok lefolytatása,
  • Épület károk/károkozások megelőzése, felderítése, kivizsgálása,
  • Bűncselekményekkel, szabálysértésekkel, egyéb visszaélésekkel kapcsolatos belső vizsgálatok elvégzése,
  • Veszteségek, visszaélések megelőzésében részvétel, gyökérokok kivizsgálása, akciótervek kidolgozása, azok végrehajtása és nyomon követése,
  • Küldeményekben észlelt gyanús tárgyak, egyéb bűncselekménnyel összefüggésbe hozható események kivizsgálása, a depók támogatása,
  • Futárokat ért atrocitások, fenyegetések kezelése,
  • Biztonsági kockázatok csökkentése,
  • Adatelemzések, statisztikák készítése.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, illetve középfokú angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt,
  • Rendelkezel 3-5 éves releváns tapasztalattal,
  • Rendelkezel felhasználói szintű MS Office ismeretekkel,
  • Van B kategóriás jogosítványod,
  • Határozott vagy, és felelősség tudatos,
  • Jó kommunikációs-és problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés jellemzi a munkád.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt stabil munkáltatói háttérrel,
  • Jó munkahelyi légkört, dinamikus csapatot,
  • Maximális támogatást a betanulási idő alatt és után is,
  • Home office lehetőséget,
  • Versenyképes fix alapbért, ezen felül Cafeteria juttatást már az első naptól, egészségbiztosítást, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást, valamint laptopot és mobiltelefont.
  • Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33., illetve 1152 Budapest, Városkapu utca 12.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Kérlek, fizetési igényeddel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzodat juttasd el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően pedig a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 782
Pozíció pontos megnevezés: Biztonsági szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Belső ellenőrzés/Jog/Compliance
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Biztonsági szakértő