Belső folyamatauditor

Ami a feladatod lesz:

  • Compliance funkciók ellátása, belső szabályozások megfelelőségi szempontú véleményezése és fejlesztése,
  • Megfelelőségi kockázatok felmérése, monitoringja,
  • Ellenőrzési rendszer kialakítása és működtetése, valamint a napi működéshez szükséges belső szabályzatok, folyamatok elkészítése,
  • A cég belső szabályainak és ajánlásainak ellenőrzése, a változások követése, azok belső szabályozásba való átültetése,
  • Oktatások lebonyolításában történő közreműködés.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel angol nyelvű kommunikációképes, naprakész ismerettel írásban és szóban egyaránt,
  • Rendelkezel 1-3 éves folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalattal,
  • Rendelkezel felsőfokú, szakirányú végzettséggel.

Amit biztosítunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt stabil munkáltatói háttérrel,
  • Jó munkahelyi légkört, dinamikus csapatot,
  • Modern irodai munkakörnyezetet a Dózsa György úti metrómegállónál,
  • Versenyképes fix alapbért, ezen felül Cafeteria juttatást már az első naptól, egészségbiztosítást, illetve önkéntes nyugdíjpénztári támogatást.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Az auditori, tanácsadói, jogi, compliance vagy belső ellenőrzési munkakörben szerezett tapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Kérlek, tekintsd meg honlapunkat, hogy jobban megismerj minket: www.dpd.com/hu.
  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérlek, fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat küld el a „Jelentkezés” gombra kattintva, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • A jelentkezést követően pedig a karrier oldalunkon lévő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

Állás adatai

Állás azonosító: 681
Pozíció pontos megnevezés: Belső folyamatauditor
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Belső ellenőrzés/Jog/Compliance
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Belső folyamatauditor